Get Adobe Flash player


Aktualizacja

STRONA W TRAKCIE AKTUALIZACJI


 

Letni Obóz - Zwierzyń 2018

Od 30 sierpień do 2 września 2018 roku w Zwierzyniu adepci i przyjaciele naszej szkoły wzięli udział w Letnim Obozie Rekreacyjno -Sportowym Szkoły Sztuk Walki i Samoobrony Bushi-Do Zwierzyń 2018. Podczas obozu który był wypełniony wieloma treningami mieliśmy możliwość zobaczyć Ogród Biblijny w Myczkowcach popływać na rowerkach wodnych w Polańczyku, zwiedzić Zaporę Wodną w Soline, spędzić czas przy ognisku jak również poruszać się w rytm muzyki na dyskotece. Jednym z nietypowych wydarzeń naszego obozu był wykład jednego z naszych instruktorów mgr Kamila Soleckiego na temat Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”. Obozowe treningi przeprowadzili: Chief Instruktor Rafał Matuła 6 Dan oraz instruktorzy mgr Grzegorz Marchel 4 Dan, Mariusz Solecki 2 Dan, mgr Kamil Solecki 1 Dan, Jarosław Mleczko 1 Dan i Krystian Gralewski 1 Dan. 

Pokaz - Jawornik Polski


29.07.2018 r. odbyły się Dni Gminy Jawornik Polski na którym to adepci Szkoły Sztuk Walki i Samoobrony Bushi-Do wraz z instruktorami zaprezentowali swoje umiejętności.
 

Zakończenie sezonu treningowego 2017/2018

30.06.2018 r. w Boskiej Dolinie w Dylągówce miało miejsce oficjalne zakończenie sezonu treningowego 2017/2018 naszej Szkoły. Wielkie podziękowania dla Joanny i Pawła za przygotowanie imprezy.
 

Egzamin - Bachórz

23.06.2018 r. w Bachórzu został przeprowadzony egzamin na wyższe stopnie uczniowskie w stylach Chan Shaolin Si Dju Su Kung-Fu.


 

Pokaz - Lubenia

17.06.2018 r. przy Szkole Podstawowej w Lubeni odbył się Piknik Rodzinny na którym to adepci Szkoły Sztuk Walki i Samoobrony Bushi-Do wraz z instruktorami zaprezentowali swoje umiejętności.

 

Egzamin - Rzeszów

16.06.2018 r. w Rzeszowie został przeprowadzony egzamin na wyższe stopnie uczniowskie w stylach Chan Shaolin Si Dju Su Kung-Fu.


 

Pokaz naszej szkoły w Straszydlu

10.06.2018 r. przy Szkole Podstawowej w Straszydlu odbył się Piknik Rodzinny na którym to adepci Szkoły Sztuk Walki i Samoobrony Bushi-Do zaprezentowali Swoje umiejętności.


 

DRAGON WORLD CUP 2018

26.05.2018 r. w Karvinie (Czechy) odbył się DRAGON WORLD CUP 2018. W zawodach tych wzięło udział około 250 zawodników z 7 państw: Czech, Polski, Słowacji, Węgier, Ukrainy, Niemiec i Jordanii. Podkarpacie reprezentowało 9 zawodników ze Szkoły Sztuk Walki i Samoobrony Bushi-Do.

Pozycje medalowe w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli:

Dominik Barłóg:

I miejsce w konkurencji DRAGON KICKBOX SEMI-CONTACT

III miejsce w konkurencji FORMS – HARD

III miejsce w konkurencji DUO COMBAT

Mateusz Brzęk:

II miejsce w konkurencji DUO COMBAT

Aleksandra Uchyra

I miejsce w konkurencji SYNCHRON KATA

II miejsce w konkurencji DUO COMBAT

Kamil Solecki

I miejsce w konkurencji SYNCHRON KATA

II miejsce w konkurencji FORMS – HARD

II miejsce w konkurencji KICKBOX LIGHT-CONTACT

IIi miejsce w konkurencji FORMS – SOFT

Tomasz Motyka

I miejsce w konkurencji SYNCHRON KATA

Jakub Jabłoński

III miejsce w konkurencji FORMS – HARD

III miejsce w konkurencji SYNCHRON KATA

Dominika Borys

III miejsce w konkurencji SYNCHRON KATA

Milena Wiech

III miejsce w konkurencji SYNCHRON KATA 

GRATULACJE !!!


 

Międzynarodowe Seminarium WMAA-ROC (Im Zeichen der Meister VII)


5.05.2018 roku w Mönchengladbach (Niemcy) odbyło się Międzynarodowe Seminarium WMAA-ROC (Im Zeichen der Meister VII). W seminarium wzięli udział reprezentanci Szkoły Sztuk Walki i Samoobrony Bushi-Do z Podkarpacia. Podczas spotkania techniki prezentował Sifu Rafał Matuła 6 Dan wraz z asystentem Mariuszem Soleckim 2 Dan. Seminarium było ciekawym wydarzeniem niosącym dużo wiedzy z zakresu sztuk walki jak również spotkania starych przyjaciół
 
Więcej artykułów…