Get Adobe Flash player


III Podkarpackie Seminarium Sztuk Walki WMAA-ROC Polska

17.03.2018 r. w Rzeszowie odbyło się III Podkarpackie Seminarium Sztuk Walki WMAA-ROC Polska. Seminarium otworzył organizator Sifu Rafał Matuła 6 Dan Reprezentant WMAA-ROC na Podkarpaciu. Podczas rozpoczęcia zostały oficjalnie wręczone certyfikaty i czarne pasy dla Kamila Jackiewicza 1 Dan i Jarosława Mleczko 1 Dan którzy to poprzedniego dnia przystąpili do egzaminu. Miłą niespodzianką sprawili Rafałowi Matule jego uczniowie ze stopniami mistrzowskimi wręczając Rafałowi czerwone kimona na 10-lecie Szkoły Bushi-Do, które przypada właśnie w tym roku (2008-2018) jako dowód szacunku dla lidera szkoły.

Seminarium poprowadzili: Arcymistrz Hanshi Toni Finken-Schaffrath 10 Dan, Sifu Dirk Breinig 7 Dan, Sifu Jorg Etwen 6 Dan, Sifu Zenon Poros 6 Dan, Shihan Ryszard Pawłowicz 8 Dan, Shihan Wiesław Pikor 6 Dan, Renehi Rafał Habil 4 Dan, Sifu Krzysztof Jaworski 4 Dan i Sifu Grzegorz Marchel 3 Dan. Podczas seminarium można było się zaznajomić z technikami Kempo, Kung-Fu, Dju-Su, Combat Aikido, Ju-Jitsu jak również posłuchać wykładu który poprowadził Mistrz Toni Finken-Schaffrath. Po zakończeniu seminarium wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zdjęcie, które zrobił i przygotował Fotograf Piotr Szczepanik. Po części szkoleniowej część uczestników przeniosła się do restauracji by wspólnie spędzić miło wieczór. I tutaj ponownie miła niespodzianka podczas kolacji zostały wręczone upominki i odśpiewane sto lat dla Agnieszki i Rafała Matuła.

Wszystkim mistrzom prowadzącym i uczestnikom składamy wyrazy szacunku i podziękowania za mile spędzony czas. Do zobaczenia na pewno za rok.